O nas

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa, iż od tego, 2010 roku, Ognisko domowe dla dzieci „Królestwo Maciusia” rozpoczęło działalność na terenie osiedla Gdynia Obłuże. Z uwagi na duże zainteresowanie oraz zadowolenie rodziców naszych podopiecznych, a przede wszystkim samych dzieci, postanowiliśmy otworzyć nowy punkt opieki nad dziećmi na terenie OKSYWIA.

Od sierpnia 2014 roku jesteśmy Żłobkiem.
Dlatego prowadząc w tym momencie nabór, serdecznie zapraszamy Państwa do skontaktowania się z Nami telefonicznie lub przez stronę www. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania naszego Żłobka „Królestwo Maciusia”.
„Królestwo Maciusia” jest ofertą dla tych Rodziców, którzy z różnych względów nie mogli lub nie chcieli umieścić swoich dzieci w instytucji publicznej.
Zapewnia ciepłą i profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Zależy nam, aby zapewnić naszym pociechom wysokie standardy opieki, wychowania i nauczania. „Królestwo Maciusia” prowadzi działalność w warunkach zbliżonych do rodzinnych, gdzie podopieczni uczą się tolerancji wobec swoich kolegów i koleżanek. Dzieci w naszej placówce bezpiecznie i efektywnie spędzą czas z rówieśnikami.
Pomieszczenie wyposażone jest w zabawki i pomoce dydaktyczne, w którym dziecko będzie czuło się bezpieczne i radosne. Staraliśmy sie stworzyć dzieciom kameralne, przytulne i estetyczne wnętrze.
Jesteśmy otwarci również na pomysły dzieci. Opiekunowie posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi, niektórzy wychowują lub wychowali własne dzieci.

Zapewniamy: opiekę od 7:00 do 17:30 małe grupy bogatą ofertę dydaktyczno-wychowawczą, zajęcia plastyczne zajęcia rytmiczne godziny adaptacyjne oraz wyjścia na spacer, obie grupy maja zajęcia z języka angielskiego również po przez zabawę. 

Za dodatkową opłatą: wyżywienie wg cennika podanego na tablicy ogłoszeń w Placówce w roku 2023 wynosi 17.50, ubezpieczenie roczne 66 zł od dziecka.

W 2016 roku przeprowadziliśmy remont zewnętrznych ścian budynku. Teraz prezentuje się znacznie lepiej, serdecznie zapraszamy chętnych rodziców i maluszków do Naszego żłobka Królestwo Maciusia w Gdyni ul. Biała 19.

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Z dniem 10 kwietnia 2017 roku została otwarta druga nowa Placówka „Królestwo Maciusia II” Opieka Dzienna przy ulicy Bosmańskiej 48/2 Gdynia Oksywie.Placówka posiada piekny ogródek dla dzieci. Sedrecznie zapraszamy chętne maluszki wraz z Rodzicami.

Od 1 sierpnia 2018 roku zaproszamy Państwa do naszej najnowszej placówki „Królestwo Maciusia III” Reda ul. Poprzeczna 3. Rekrutacja trwa. Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.